DUPLEX 340 - Szorowarka walcowa
search
 • DUPLEX 340 - Szorowarka walcowa
 • DUPLEX 340 - Szorowarka walcowa
 • DUPLEX 340 - Szorowarka walcowa
 • DUPLEX 340 - Szorowarka walcowa
 • DUPLEX 340 - Szorowarka walcowa

DUPLEX 340 - Szorowarka walcowa

10 300,00 zł
Brutto

Szorowarka walcowa do czyszczenia wszelkich powierzchni np. dywany, wykładziny dywanowe, wykładziny pcv, podłogi kamienne, gresowe itp. Duplex jest wielofunkcyjną szorowarką walcową do czyszczenia wszelkich powierzchni , która pozwala czyścić je szybciej

Ilość

Szorowarka walcowa do czyszczenia wszelkich powierzchni

np. dywany, wykładziny  dywanowe, wykładziny pcv, podłogi kamienne, gresowe itp.


 

DUPLEX 304


Duplex jest   wielofunkcyjną szorowarką walcową do czyszczenia wszelkich powierzchni , która pozwala czyścić je szybciej, łatwiej i lepiej niż kiedykolwiek. Ta kompleksowa i wysoko sterowna maszyna wyczyści duże dywany lub twarde podłogi błyskawicznie. Urządzenie działa w bardzo prosty sposób i nie potrzebne jest specjalistyczne szkolenie. Po napełnieniu dwóch zbiorników na roztwór roboczy należy je zamknąć, wybrać ustawienia powierzchni, pociągnąć uchwyt i rozpocząć czyszczenia. Czyszczenie nigdy nie było takie proste!

Urządzenie to stworzono dla kompletnego czyszczenia i osuszania wszystkich rodzajów podłóg. Może być używany do czyszczenia dywanów, wykładzin, korytarzy, podłóg kuchennych, łazienek, mat wejściowych, itp. Należy jedynie zaopatrzyć się w komplet szczotek przeznaczonych do różnych powierzchni.

Duplex rozwiąże problemy trudnych i tłustych plam z dużą oszczędnością na środkach chemicznych. Jest również wyjątkowy poprzez możliwość czyszczenia końca listew podłogowych  i rogów (kątów)

Cechami sprawiającymi, że duplex jest urządzeniem wyjątkowym są:

 • szerokie ukierunkowanie: oryginalny d esign oraz wszechstronność sprawiają, że urządzenie pozwala na czyszczenie dwuzakresowe. Posiada dwie duże szczotki działające w przeciwnych kierunkach umieszczone na obu krańcach oraz natrysk roztworu na każdą z nich dozowany według potrzeb rączką. Dzięki takiemu zastosowaniu nie ma potrzeby obracania lub przenoszenia maszyny.
 • możliwość dokładnego czyszczenia nawet w najtrudniej dostępnych miejscach takich jak powierzchnie pod meblami, wzdłuż listew podłogowych i w narożach
 • posiada wyjmowany zbiornik na brudny roztwór
 • automatyczny i elektryczny system ochrony przed przeciążeniem i przegrzaniem
 • trzy podstawowe funkcje działania: czyszczenie, czyszczenie ze zbieraniem, polerowanie
 • dokładny system czyszczenia dywanów i mat przez rozbijanie i rozczesywanie runa

 


  Dzięki zastosowaniu wózka Caddy przemieszczanie maszyny jest bardzo proste i nie stwarza żadnego problemu.


Ciągłe prace nad unowocześnieniem maszyny przyniosły kolejne sukcesy. Mamy możliwośćzaopatrzenia w opcje dodatkową jaką jest wytwarzanie pary. Duplex steam czyści, odnawia, sterylizuje i suszy wszystkie powierzchnie dzięki zastosowaniu serii mocnych dysz parowych.Jest on zaopatrzony w dwa zbiorniki- wodny i grzewczy.
Dysze parowe nadają na powierzchnie bezpośrednio bardzo wysoka temperaturę ułatwiając przez to usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń .
Czyszczenie parowe jest  szczególnie efektywne przy praniu dywanów, wykładzin i mat lecz również nie tylko czyści różnego rodzaju włókna, ale także je odświeża oraz wydłuża ich żywotność. maszyna jest także wyposażona w dwa standardowe zbiorniki, które mogaąbyc używane do zwykłego czyszczenia z roztworem.
Duplex steam jest stworzony i wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami światowymi. Rama jest wykonana w całości z wysokiego gatunku aluminium, system mocujący szczotki z stali nierdzewnej, obudowy i inne komponenty z wysokiej jakości materiału wstrząsoodpornego


.
Duplex
D340
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.