Santoemma Sabrina Maxi  9 bar
search
  • Santoemma Sabrina Maxi  9 bar
  • Santoemma Sabrina Maxi  9 bar
  • Santoemma Sabrina Maxi  9 bar
  • Santoemma Sabrina Maxi  9 bar

Santoemma Sabrina Maxi 9 bar

9 900,00 zł
Brutto
Sabrina Maxi jest profesjonalnym urządzeniem do czyszczenia średniej wielkości wykładzin dywanowych. Dzięki zastosowanemu systemowi wysokiego podciśnienia high-waterlift możliwe jest usunięcie maksymalnej ilości zabrudzeń z powierzchni dywanowych i uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia.
Ilość

ODKURZACZ EKSTRAKCYJNY SANTOEMMA SABRINA MAXI


Sabrina Maxi jest profesjonalnym urządzeniem do czyszczenia średniej wielkości wykładzin dywanowych. Dzięki zastosowanemu systemowi wysokiego podciśnienia high-waterlift możliwe jest usunięcie maksymalnej ilości zabrudzeń z powierzchni dywanowych i uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia. Urządzenie jest wytrzymałe, łatwe do przenoszenia, idealne dla firm sprzątających; ze względu na niewielką szerokość jest odpowiednie także do czyszczenia pociągów, autobusów, kin, samolotów. Sabrina Maxi dostarczana jest z aluminiową przystawką do dywanów (NS300) z trzema dyszami spryskującymi oraz plastikową (NS10PN) do czyszczenia foteli i wnętrz samochodów.

Główne obszary zastosowania: firmy sprzątające,hotele, restauracje, kluby, puby, biura, sklepy, wypożyczalnie, pociągi, autobusy, samoloty, kina, teatry, statki, szkoły, uniwersytety

W wyposażeniu standardowym znajduje się: lanca do czyszczenia wykładzin dywanowych, wąż ssący i wąż ciśnieniowy o dł. 5m ssawka do tapicerki z ABS

Zalety Sabriny-Maxi:

System High-waterlift umożliwia usuwanie zabrudzeń i pozwala uzyskać najkrótszy czas schnięcia: dywan może być suchy w godzinę!
Niewielki rozmiar urządzenia w stosunku do pojemności zbiornika. Urządzenie można bez problemu przewozić nawet małym samochodem.
Przystawka do czyszczenia z ssawą aluminiową, praktycznie niezniszczalna .
Specjalny profil głowicy ssawy, który pozwala na uzyskanie najlepszej siły ssania, niezależnie od kąta nachylenia przystawki.
Wysokość uchwytu jest regulowana w celu zachowania większej ergonomii. Uchwyt pozwala osobie czyszczącej na manewrowanie przystawką bez zbędnego wysiłku.
Zawór spryskiwacza zaprojektowany tak, aby uniknąć złamania.
Rury ze stali szlachetnej, mocne i odporne na rdzę przez cały okres użytkowania maszyny.
Łatwy dostęp do dysz spryskiwacza, które można zdemontować ręcznie, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Konstrukcja dysz ułatwia ich czyszczenie.
Aby czyszczenie było bardziej efektywne, możliwe jest zamontowanie do urządzenia dodatkowej jednostki szybkiego podgrzewania(HT1800) co znacznie polepszy efekty czyszczenia.
Użycie opcjonalnej przystawki ze szczotką obrotową NS270BRUSH, umożliwi otrzymanie znakomitych efektów czyszczenia i krótkiego czasu schnięcia.

 

 

Zainwestuj w szkolenie Santoemma

 Otrzymasz indywidualne (1 na 1), 8 godzinne szkolenie, które podniesie Twoje umiejętności. Dodatkowo otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności i dodatkowo podniesie Twoją wiarygodność przed klientami.

Szkolenie możesz odbyć  u siebie w firmie - w dowolnym miejscu w Polsce

Kupując indywidualne szkolenie wraz z urządzeniem za szkolenie zapłacisz o 500 zł mniej

O szczegóły zapytaj pod nr. 696 047 330

SAN-SABMAXI
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.